1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Güvenli Parça, Güvenli Araç, Huzurlu Seyahat!

Güvenli Parça, Güvenli Araç, Huzurlu Seyahat!
Yedek parça
0

Otomobil sürücüleri, daima uzun ömürlü ve sorun yaşamayacakları parçalar tercih etmek isterler.  Güvenli Parça seçimi, otomobil güvenliğinin dışında kullanım konforunu da direkt olarak etkiler. Bu nedenle de otomobil arıza ya da aşınan sarf malzemelerin yenilenme işleminde Yedek Parça güvenilirliği ve kalitesi büyük bir önem arz ediyor. Aksi durumda sürekli değiştirmek orunda olduğunuz parçalar ve bozulan kullanım konforuyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Otoparcaplus hep yanınızda!

Otoparcaplus ‘da hizmet felsefesini hep bu yönde geliştirdi. Amaç her zaman “Mutlu müşteri” felsefesi. Otomobilinizle ilişkili hemen her parçada güvenli bir şekilde kullanıp sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bizler satışını yapmış olduğumuz ürünlerin kalitesini ve ürünlerin güvenilirliğini oldukça önemsiyoruz.

Parçanın kaliteli olması dışında, sizlere kullanım konforu sağlamasını da çok önemsiyoruz. En basitinden sıkça tercih etmek zorunda kaldığımız bir debriyaj seti için örnek verelim. Debriyaj pedalı sürüş aşamasında vites değişimlerinde mecburen başvurduğumuz bir sistem. Özellikle çok yoğun trafikte, pedala sürekli basmak sert bir debriyajda ayak ve bel ağrılarına direkt etki ettiği bilimsel olarak kanıtlanmış durumda. Her ne kadar yeni bir set tercih etmiş olsanız ve görevini yerine getiriyor olsa da kaliteli olmayan bir ürünü tercih edip, aracınıza montajını yaptırdığınız da bu gibi sorunlarla karşılaşmanız kaçınılmaz konumda.

Konforun dışında güvenlik tabi ki en büyük felsefemiz. Debriyaj merkezi sisteminde yağ kaçırsa hem kullanım güvenliğinizi riske atar hem de otomobilinizde büyüyen sorunlar halinde karşınıza çıkacak masrafların nedeni olur. Akan yağ nedeniyle belki de şanzıman yağsız kalacak ve tekrar kullanılamayacak bir hal alacak. Bu nedenle de ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği hem aracınız hem de içindekiler için oldukça önemli.

Otoparcaplus tüm bu girişimlerini “Yüksek kalite, düşük fiyat” politikasıyla yürütüyor. Ekonomik sıkıntılar yaşanan ülke genelinde, karşılaşılabilecek ek maliyetleri minimize edebilmek adına en düşük kar marjı politikasıyla hareket ediyor. Müşteri dostu fiyat politikası, ürün kalitesi, marka imajı ve güvenilirliği sayesinde yedek parça sektöründe adından sıkça söz ettiren Otoparcaplus.com ‘u sizde tercih ederek mutlu deneyimler yaşayabilirsiniz.

1 kez oylandı, 5 üzerinden 5 puan aldı.

Yazar Hakkında

Otomotiv Öğretmeni | Makine Mühendisi | Blog Aşığı | Debriyaj.Net mucidi.. Debriyaj INC olarak, sürekli kendini güncelleyen ve desteklerinizle gelişen Türkiye'nin en büyük Otomobil Portalı olma yönünde hızla ilerliyoruz.


Yorum Yap