Profilinizi oluşturun, yerinizi alın. Türkiye’nin gün geçtikçe büyüyen ve kitlesel harekete dönüşen otomobil bloğu Debriyaj.net sizleri de bekliyor!

Profil Neden Oluşturulmalı?

Oluşturduğunuz sanal kimlik Debriyaj INC özelindeki kimliğinizi teşkil etmektedir. Tıpkı TC kimlik numarası gibi kullanıcı isimleri de kişiye özel şekilde tasarlanarak kullanımlarına sunulmuştur. Kimlik sistemi sayesinde kullanıcıları takip edebilir, yazılarını kaçırmadan anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sistemdeki diğer kullanıcılarla sohbet edebilir, karşılıklı görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Tüm kullanıcılar iletişimlerinde kendi üsluplarından sorumludurlar. Debriyaj INC Yönetimi tüm anlaşmazlıklarda iki tarafa da eşit mesafede hareket edip, objektif değerlendirme sistemi kapsamında hareket etmektedir.

Ayrıca otomobiliniz hakkında da uzman destek alabilirsiniz. Her biri kendi alanında uzman olan ekibimiz kendilerine yöneltilen soruları ivedilikle inceleyip, en doğru şekilde yanıt vermektedir. Kişilere verilen yanıtlar diğer okurlara da açık bir şekilde Debriyaj INC üzerinde yayınlanmaktadır.

Profil Sistemi
Profil Sistemi