1. Ana Sayfa
 2. İkinci El

Peşinatsız taksitle araba almak mümkün mü

Peşinatsız taksitle araba almak otomotiv firmalarının en popüler kampanyası konumunda. Peki, hangi firma hangi şartlarda ne gibi kampanyalar düzenliyor. Hepsine tek tek bakmanıza gerek yok, biz tek kalemde tamamını sizler için listeledik.

Peşinatsız Ayda 1000 TL Taksitle Araba Almak
Peşinatsız Ayda 1000 TL taksitle araba almak
5

Araba almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de, peşinatsız ayda 1000 TL taksitle araba alma olayı. Bu sayede bankalara borcu olup, kredi çekemeyen kişiler dahi kolaylıkla ve aylık 1000 TL ödeme ile araba sahibi olabilmektedirler. Patlayan krediler, ödenemeyen kredi kartları diğer yandan da ihtiyaç durulan otomobil derken, 2000 peşinatla araba veren galerilerin sayısının artmasına neden oldu. Galericilerin dışında hiç peşinatsız 2. El araba sahibinden direkt olarak da alınabiliyor. Fakat bu seçenek için biraz şanslı olmanız gerekmektedir. Kurumsal firmalar ve bazı minimal dışında peşinatsız araba veren galeriler peşinat ödemeden taksitle araba satış seçeneklerini müşterilerine sunuyorlar.

Peşinatsız Ayda 1000 TL Taksitle Araba Nasıl Satın Alınır?

Peşinatsız ve taksitle araba almak günümüzde pek çok kişinin başvurduğu yöntemlerin en başında yer alır. Bu sayede özellikle büyük şehirlerde yaşayan ve trafikte çok sıkıntı çeken kitle, kolaylıkla araba sahibi alabiliyorlar. Araba almak isteyen kişiler, peşinatsız ayda 1000 TL taksitle araba satan yerlere başvurarak, bütçelerini zorlamayacak şekilde araba satın almaktadırlar.

Bu şirketler, karşılık anlaşma sonucunda 1000 TL üstü ya da 1000 TL altı taksit seçeneklerini de müşterilerine sunmaktadırlar. Bu satın alma işlemleri sırasında ise müşterilerin ödemekte zorlanmayacakları aylık oranlarla taksitlendirme işlemleri yapılarak kolay bir şekilde araç sahibi olmalarına imkân tanırlar. Bu aylık taksit sayısı ve miktarları belirlendikten sonra ise karşılıklı olarak yapılan anlaşma sonucunda, hiç peşinat ödemeden araba teslimi müşterilere yapılmaktadır.

Bu imkânı sunanlar genelde küçük esnaf olarak adlandırılabilecek galeriler. Firmalar, senet karşılığında düşük fiyat ve uzun vade politikasıyla işlem yapıyorlar. Bu nedenle galericileri ziyaret edip, araçları beğendikten sonra böyle bir hizmet sunulup sunulmadığı hakkında bilgi alarak peşinatsız ayda 1000 TL taksitle araba sahibi olabilirsiniz.

Thumbnail
Önerilen Yazı
Aracımı Kiraya Vermek İstiyorum 2023 (Tüm Yöntemler) Artı ve Eksileri

Peşinatsız Ayda 1000 TL Taksitle 2.El Araba

Peşinatsız ayda 1000 TL taksitle sıfır araba alınabildiği gibi yine aynı şekilde peşinatsız ayda 1000 TL taksitle 2. el araba da satın alınabilir. 2. el araba alımlarında fiyatlar daha düşük olduğundan dolayı, araba almak isteyen kişiler daha ucuza çok güzel arabaların sahibi olma şansları var 2. el peşinatsız araba satın alımlarında ise aylık olarak 1000 TL taksit yapılabildiği gibi, 1000 TL üstünde ya da 1000 TL altında da, aylık taksitlendirmeler yapılabilmektedir. Buna göre araba almak isteyen herkes, kendi bütçesine en uygun olan taksit tutarı belirleyebilmektedir.

Buna ek olarak ödenecek olan arabanın vade sayıları da, müşterilerin ödemelerini aksatmayacak şekilde, en uygun vade sayısı kadar olur. Sıfır ya da 2. el araba alımlarında peşin ödeme yaparak satın almak, fiyatların çok yüksek olmasından dolayı, pek çok kişi için günümüzde imkânsız bir hale gelmiş gözüküyor. Bu nedenle birçok kişi peşinatsız ayda 1000 TL taksitle sıfır araba ya da 2. el araba almayı tercih etmektedir.

Peşinatsız Ayda 1000 TL Taksitle Araba Nereden Satın Alınır?

Peşinatsız Ayda 1000 Tl Taksitle Araba Almak
Peşinatsız Ayda 1000 TL taksitle araba almak

Araba almak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konulardan birisi diğeri de, Peşinatsız ayda 1000 TL taksitle araba nereden satın alınır? Sorusu. Peşinatsız olmak üzere, aylık taksitlerle sıfır ya da 2.el araba satan şirketlere internet üzerinden kolaylıkla ulaşılabilmektedir.  Aynı zamanda bu firmalar televizyonlara da sıklıkla reklam veriyorlar.. Bu firmalara internet siteleri üzerinde yer alan iletişim bilgileri ile kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Anlayacağınız biraz gündemi takip etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda bu firmalara sosyal medya üzerinde bulunan İnstagram, Facebook ve Twitter hesapları ile de ulaşmak sizler için de kolay bir alternatif.

Peşinatsız Taksitlerle Araba Almanın Diğer Yolları Nelerdir?

Ekonomik olarak peşin para verip araba alamayan pek çok insan peşinatsız olmak üzere, aylık taksitlerle sıfır ya da 2.el araba alma yoluna gider. Taksitle araba almanın en çok tercih edilen bir diğer yolu da, aylık senetle sahibinden araba satın alma olmaktadır. Bu yöntem ile özellikle piyasa fiyatından daha ucuza araba sahibi olup, arabalarını satmak isteyen kişilerden 2.el araba alabilirsiniz.

Bu kişilere ise internet üzerinde yer alan ve araba satışlarını sahibinden yapan kişilerin yer aldığı sitelerden ulaşılabilmektedir. Karşılıklı yapılan anlaşma sonucunda, aylık senet miktarları ve senet sayıları ayarlanarak, araba alım işlemi kolaylıkla gerçekleşmektedir. Aylık senetlerle sahibinden araba alımlarında en çok tercih edilen aylık taksit miktarı ise genel olarak 1000 TL olmaktadır. Bu sayede de Peşinatsız ayda 1000 TL taksitle araba işlememeleri tamamlanmış olur.

Konu hakkında aklınıza takılan tüm detayları yorumlar bölümünden aktarıp, hızlı bir geri dönüş alabilirsiniz.

 

 • Galeriden taksitle araba almak mantıklı mı?

  Galeriden taksitle araba almak Güvenilir olduğu sürece oldukça mantıklıdır. Aksi durumda çek-senet dolandırıcılığına karşı uzak durmanızı öneririz. Bilindik, tanıdığınız firmalara doğru yönelin

 • Hiç peşinatsız araba nasıl alınır?

  Hiç peşinatsız araba kampanya kapsamında mümkündür. Otomobil firmaları dönem dönem bu şekilde kampanyalar düzenleyebiliyorlar.

 • Peşinatsız ayda 2000 tl taksitle araba almak mümkün mü?

  Peşinatsız ayda 2000 tl taksitle araba almak için otomotiv firmalarının düzenlemiş olduğu kampanyaları sıkı takip edin. 1000 TL -2000 TL taksitlerle araç sahibi olmanız zor değil. Kampanyaları tek tek firmalar üzerinden takip etmek yerine web sitemizde bütün firmaların kampanyalarına tek elden ulaşabilirsiniz.

1 kez oylandı, 5 üzerinden 5 puan aldı.

Yazar Hakkında

Türkiye'nin önde gelen otomobil firmalarının satış sonrası bölümlerinde önemli roller üstlendim. Halen kariyerime yönelik çalışmalarım devam ederken, Debriyaj.Net bünyesinde Satış Sonrası Bölüm sorumlusu olarak görev alarak çalışmalarımı teknolojik alana da yansıtmaya karar verdim.


Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. serhat aslan 5 ay önce

  Çok teşekkürler. Aklıma takılan her soruya yanıt buldum 🙂

 2. Bilgilendirirseniz sevinirim Tel 5453*****

 3. mutlaka almak istiyorum araç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir