1. Ana Sayfa
 2. Oyak Araç Kampanyası
Trendlerdeki Yazı

Oyak Araç Kampanyası 2022 Fiyat Listesi ve Satıştaki Araçlar

Oyak kurumu Şubat ayındaki kampanyayı yıl sonuna ertelense de, kampanyanın sicil numarasına göre değişken tarih aralığında yapılabileceğine yönelik açıklamalar var. Peki nasıl olacak, neler yapılması gerekli?


22

Oyak Araç Kampanyası 2022 ne zaman yapılacak? OYAK Araba Kampanyası geçen yıl düzenlenmeyince, gözler bu seneye çevrildi. OYAK Kurumu 2021 yılı Eylül bülteninde yapmış olduğu açıklama kapsamında kampanyanın düzenlenmeyip, üretim ve stok durumlarının yeterli olması durumunda Şubat ayında yapılacağını resmi olarak duyurmuştu.  Fakat, yaşanan stok sorunların devam etmesi sonucunda aldığımız duyumlara göre kampanya yıl bazına yayılıyor.

Thumbnail
Önerilen Yazı
Oyak Araç Kampanyası 2023 Fiyat Listesi & Ödeme Koşulları

Oyak Araba Kampanyası 2022 bu sene biraz farklı şekilde işleyecek. 2022 Oyak Araç Kampanyası 2022’nin yıl bazına dağılıp OYAK sicil numarasına göre farklı dönemlerde yapılacağı yönünde bilgiler edindik. Peki, nasıl olacak? Renault Oyak indirimi hakkında tüm gelişmeler ve Oyak askeri personel araba kampanyası 2022 listesi sizlerle!

Thumbnail
Önerilen Yazı
Oyak Araç Kampanyası 2023 Fiyat Listesi & Ödeme Koşulları

Oyak Araç Kampanyası 2022 Ne Zaman?

Oyak Araba Kampanyası
Oyak Araba Kampanyası 2022 Gelişmeleri

OYAK  Araç Kampanyası 2022’ye yönelik ilk resmi açıklamayı yapan Oyak   “Stokların ve şartların elvermesi durumunda” ibaresi de ekleyerek kampanyanın 2022 Oyak araç kampanyasının Şubat ayında yapılacağını duyurmuştu. Çip krizinin devam etmesiyle birlikte de Oyak Araç Kampanyası 2022 yine ötelenmek zorunda kalmıştı. Fakat yaşanan bu elektronik çip krizinin aşılıp, otomobillerin sağlıklı bir üretim periyoduna girmesiyle birlikte Oyak Araba Kampanyası 2022nin şimdilik yıl bazına yayılması planlandı. Tabi ki yaşantımızın her şeye gebe bir yapıda olduğunu da unutmayalım. Bizleri 2023’de farklı sürprizler bekliyor olabilir.

Oyak Araba Kampanyası 2022 Gelişmeleri

Oyak Araba Kampanyası 2022 merakla bekleniyor.  Geçen yıl Oyak Renault indirimi yapılmamasının, Oyak Araç kampanyası 2022 ‘nin daha cazip bir şekilde karışımıza çıkacağı şeklinde de yorumlanabilir. Çünkü üyeler, otomobil alımı için uzun süredir bu kampanyayı bekliyorlar. Gelişmeleri hep birlikte takip ederek yorumlayacağız. Peki, gerçekleştirilen Oyak Renault Otomobil kampanyasına kimler ve nereden başvuru yaparak faydalanacak? 

Oyak Araç Kampanyası 2022 Fiyat Listesi

Oyak Araç Kampanyası 2022 Fiyat Listesi en düşük ve en üst donanıma göre ayrı ayrı listelenmiştir. En düşük fiyat en düşük paketi, en yüksek fiyat da en donanımlı paketi ifade etmektedir. Tek paket opsiyonu sunulan Elektrikli araçlar dışında, Kadjar otomobilin farklı bir alternatifi olmadığı için aynı rakamlar yazıldı. Oyak Araba kampanyası 2022 ‘de listelenen Renault araçların satış fiyatı aşağıdaki şekildedir.

 • Yeni Clio Oyak kampanyası fiyatı:  375.050₺505.300₺
 • Renault Taliant Oyak kampanyası indirimli fiyatı:  381.950₺ –  505.400₺
 • Renault Twizy Oyak kampanyası indirimli fiyatı: 325.150₺
 • Renault Zoe Oyak kampanyası indirimli fiyatı:  707.500₺
 • Renault Captur Oyak kampanyası indirimli fiyatı: 651.100₺728.850₺
 • Renault Megane Oyak kampanyası indirimli fiyatı: 503.550₺ –  744.300₺
 • Renault Kadjar Oyak kampanyası indirimli fiyatı: 820.950₺
 • Renault Talisman Oyak kampanyası indirimli fiyatı: 1.101.750₺
 • Renault Koleos Oyak kampanyası indirimli fiyatı:  999.600
 • Renault Express Oyak kampanyası indirimli fiyatı:  385.800₺ – 3930.800 ₺
 • En düşük fiyat en boş paketi, en yüksek fiyat en dolu paketi ifade eder.
 • Tek paket seçenekleri aynı rakamlarla ifade edilmiştir.
 • Otomobilinizde bulunmasını istediğiniz ek özellikler, özellik karşılığı fiyat kapsamında otomobilinizin üzerine eklenecektir..

Thumbnail
Önerilen Yazı
Oyak Total Kampanyasıyla ucuza yakıt alın! ** 2023

Oyak Dacia Araç Kampanyası 2022 Fiyat Listesi

Dacia Oyak araç kampanyası 2022 Fiyat Listesinde Dacia marka otomobillere yer verdik. Bildiğiniz gibi Dacia, ilk kuruluşunda Romanya’nın üretimini sağladığı bir otomobil firmasıyken, hisselerin tamamını Renault’un almasıyla birlikte Renault çatısı altında hizmet sunmaya devam etti. Birçok parçaları aynı, Tüm Renault Servislerinizde Dacia araçlarında bakım onarım hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Üstelik satış rakamları da Renault marka araçlara göre oldukça makul seviyelerde. Ülke genelinde çok sayıda mutlu kullanıcısı var. Sizler de Oyak Dacia kampanyası 2022 Fiyat Listesi arasından bütçeniz ve tercihleriniz kapsamında otomobil sahibi olabilir ve mutlu müşteriler kervanındaki yerinizi alabilirsiniz.

Dacia Duster, Sandero ve Stepway modelleriyle bu yıl ilk kez üretildi. Bu nedenle de otomobile sahip olmanız durumunda yeni kasa bir aracı kullanmanın mutluluğuyla uzun süre kullanabilirsiniz. Çünkü, araç üzerinde en azından 2-3 yıl her hangi bir kasa değişimi söz konusu olmayacaktır.

 • Yeni Dacia Sandero Oyak kampanyası fiyatı: 438.900₺ 
 • Yeni Dacia Sandero Stepway Oyak kampanyası fiyatı: 428.300 ₺478.700₺ 
 • Dacia Duster Oyak kampanyası fiyatı: 456.900  ₺ *-  590.900 ₺
 • Dacia Duster Logy Oyak kampanyası fiyatı: 521.350 ₺

Değişkenli fiyat opsiyonları seçeceğiniz araca göre değişkenlik gösterdiği için yazıldı. Aynı aracın en dolu versiyonunu ya da baz versiyonunu almak tamamen üyelerin tasarrufu. Stoklar kapsamında dilediği otomobili tercih edebilmektedir.

 • En düşük fiyat en boş paketi, en yüksek fiyat en dolu paketi ifade eder.
 • Tek paket seçenekleri aynı rakamlarla ifade edilmiştir.
 • Otomobilinizde bulunmasını istediğiniz ek özellikler, özellik karşılığı fiyat kapsamında otomobilinizin üzerine eklenecektir.

Renault Askeri Personel İndirimi Ne Kadar?

Renault askeri personel indirimi seçimini yapacağınız araç kapsamında farklılık gösteriyor. Oyak kampanyası aslında sürekli devam ediyor. Oyak üyeleri ne zaman giderse gitsin, Mais Şubelerine başvuru yapmaları durumunda en az %5 oranında Renault Asker indirimden faydalanabiliyorlar. Dönem dönem araç ve stok durumuna göre bu oran daha da yükselebilir. Anlayacağınız her durumda oyak üyeleri avantajlı fiyat oranında faydalanabiliyorlar. Bu yüzden d e Renault Oyak indiriminin sürekliliğinden bahsedebiliriz. Üstelik bu satış kanadıyla sınırlı da değil. Otomobilinizi satın aldıktan sonra Satış Sonrası kısmında tüm bakım ve onarımlarınıza %10 oranında indirim alıyorsunuz.

Oyak, düzenlediği özel kampanya kapsamında her yıl belirli dönemlerde gerek araç gerekse ödeme koşullarında oldukça cazip fırsatlar sunmaktadır.

 

Oyak Araba Kampanyası 2022 Fiyat Listesi ve gelişmeleri sizler için derledik. Konu hakkında aklınıza takılan tüm soruları YORUMLAR bölümünden bildirip, uzmanlarımızdan destek isteyebilirsiniz.

 

 • Oyak Araç Kampanyası nedir?

  Oyak  Araç  Kampanyası, Renault’un her yılın belirli dönemlerinde düzenlediği ve Oyak üye ve iştiraklerine avantajlı fiyat koşullarının yanında, cazip kredi koşulların sunulduğu özel bir kampanyadır. Tüm Oyak üyeleri her sene bu kampanyayla birlikte otomobil sahibi olurlar.

 • Oyak Araba Kampanyası 2022 ne zaman, Kaç Araç Alınır?

  Oyak Araba kampanyası 2022 kapsamında her üyeye 1 araç tanımlanmış. Her yıl bu hakkınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaçlar kapsamında araç almak isteminiz durumunda da kampanyaya katılım sağlamayacak bir tanıdığınız vasıtasıyla ek otomobil elde edebilme şansınız mevcut.

 • Oyak Askerlere Yüzde Kaç İndirim Yapıyor?

  Oyak askerlere yüzde kaç indirim yapıyor? İndirim konusu aracın türüne göre değişkenlik göstermektedir. Kampanyanın olmadığı durumlarda üyeliğiniz kapsamında Renault’tan satış aşamasında Min. %5 oranında indirim sağlanmaktadır. Bu oran seçimini yapacağınız otomobil tipine göre değişkenlik de gösterebilir.

 • Oyak Araba Kampanyasından Alınan Araç Ne Zaman Satılabilir?

  Oyak araba kampanyasından alınan araca daha binmeden bile satan, internete ilan vererek kendi kar payını koyan çok sayıda kullanıcı var. Kredi borcu olmadığı sürece satışınızı yapmanızda bir engel yok.

 • 2022 Oyak Kampanyası Ne Zaman?

  2022 Oyak kampanyası kurum tarafından 2022 Şubat'ta düzenleneceği açıklansa da, stok sorunları nedeniyle Kasım ayına ertelendi. Ayrıca, OYAK sicil numarasına göre yıl bazında yayılması da gündemdeki yerini korumaktadır.

 • Askeri Personele Hangi Araç İndirimli?

  Renault askeri personellerine araç ayırımı gözetmeksizin satıştaki bütün modellerinde ürün bazlı indirim oranları ve avantajlı ödeme koşulları sunmaktadır.

 • Oyak Araba Fiyatlarında Ne Kadar İndirim Yapıyor?

  Oyak Araba Fiyatlarında en az %5 'ten başlamak koşuluyla otomobile göre değişken oranlarda indirimi sürekli yapıyor. Ayrıca bu oran dışında, yılın belirli dönemlerinde de avantajlı indirim oranlarıyla kampanyalar düzenliyor.

 • Oyak Üyesi Değilim, Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

  Oyak üyesi olmak, kampanyadan faydalanmanın en önemeli koşulu. Oyak üyesi değilseniz, oyak üyesi olan bir yakınınız üzerinden otomobil alıp kullanabilirsiniz

 • Oyak Araç Kampanyası 2023 Ne Zaman?

  Oyak Araç Kampanyası 2023 detaylarını inceleyerek kampanya konusunda bütün hususlara erişim sağlayabilirsiniz

35 kez oylandı, 5 üzerinden 5 puan aldı.

Yazar Hakkında

Türkiye'nin önde gelen otomobil firmalarının sıfır ve ikinci el satış bölümlerinde önemli roller üstlendim. Halen kariyerime yönelik çalışmalarım devam ederken, Debriyaj.Net bünyesinde Satış Bölüm sorumlusu olarak görev alarak çalışmalarımı teknolojik alana da yansıtmaya karar verdim.


Yorum Yap

Yorumlar (22)

Popüler Yorumlar
 1. 2 Senedir kampanyayı beklemekten bir hal olduk. :))

 2. Çip krizi, pandemi derken süreç biraz uzadı. Ama ben inanıyorum ki, bu kadar beklenildikten sonra harika bir kampanyayla giriş yapacak.

  *** Satış rakamlarının 2 yıl önceki rekoru egale etmesini bekliyorum.

  *** Kredi oranları bence bu sene çok daha avantajlı olacak.

  Beklemede kalın.  Aklınıza takılan her şeyi, yorumlarınızı, görüşlerinizi, paylaşmaktan geri kalmayın. Hep birlikle sohbet edip, bilgi alabileceğimiz bir ortam kuruyoruz. Burası hepimiz olduğunda güzel. 

Yapılan Yorumlar
 1. 2 Senedir kampanyayı beklemekten bir hal olduk. :))

 2. çok tşkkk yarım saattir hepsini okudum aklımda sorun kalmadı artık capturumu bekliyorum 🙂

 3. Ahmet yılmaz 8 ay önce

  Ben daha önce araç aldım yine faydalanabilir miyim

 4. Çip krizi, pandemi derken süreç biraz uzadı. Ama ben inanıyorum ki, bu kadar beklenildikten sonra harika bir kampanyayla giriş yapacak.

  *** Satış rakamlarının 2 yıl önceki rekoru egale etmesini bekliyorum.

  *** Kredi oranları bence bu sene çok daha avantajlı olacak.

  Beklemede kalın.  Aklınıza takılan her şeyi, yorumlarınızı, görüşlerinizi, paylaşmaktan geri kalmayın. Hep birlikle sohbet edip, bilgi alabileceğimiz bir ortam kuruyoruz. Burası hepimiz olduğunda güzel. 

 5. Bir sorum olacak askeri personelim oyaktan araç aldım diyelim ikinci bir araç alabilecek miyim aynı indirimle ilk defa alır gibi

 6. Telefonda yanlış anlamadiysam, yılda bir kez olan ileri teslim tarihli cazip ödemeli OYAK kampanyası artık yapılmayacak olup bunun yerine yıl boyu süren askeri personele uygun fiyatlı araçlar sunulacakmis

 7. 48 ay 0 faiz demişsiniz. Yani sadece çektiğimiz tutar kadar mi odeyecez? Ve bu her zaman geçerli mi , 0.99 gibi bir faiz uygulanmıyor mu ?

  • Selamlar,
   Oranlar değişebiliyor. Son kampanyada o şekilde yaptılar. Bu kampanya son 5 yılda vardı, muhtemelen var olmaya da devam edecek.
   %0.99 geçmişte uygulanmadı ama uygulanmayacağı anlamına da gelmez. 🙂

 8. Kampanyaya her başvuran faydalanabiliyor mu? Belli bir kotası var mı?

 9. hüseyin 6 ay önce

  şuan kampanya durumu nedir?Ağustos ayında kampanya olucak yazıldı hala bir ses yok bilgi verebilir misiniz ?

 10. İsmail 6 ay önce

  2022 yılı için Kasım ayı denmiş bunun öncesi olma ihtimali nedir 3 ay buradan 3-4 ayda teslimat dersek 6 aydan önce alamayacağız gibi bir durum var sanki ne dersiniz bu konuda

 11. İsmail 6 ay önce

  Ayrıca araç stok durumu hakkında bir bilginiz var mı?teşekkür ediyorum takip ve bilgilendirmeleriniz için

  • Merhaba. Eylül sonu Ekim başı stoklar tamamlanacak. Hazır stoklu satılacağı için teslimat 6 aya uzamaz bence 🙂

 12. Kampanyanın kasım ayında yapılacağını söylemiştiniz ama ses yok muhtemelen bu ay da yapılmayacak yeni bir haber var mı ne zaman yapılacağına dair yoksa bu yılda mı yapılmayacak 😔

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir