İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyak Araç Kampanyası
Trendlerdeki Yazı

Oyak Araç Kampanyası 2022 Fiyat Listesi ve Satıştaki Araçlar

Oyak kurumu Şubat ayındaki kampanyayı yıl sonuna ertelense de, kampanyanın sicil numarasına göre değişken tarih aralığında yapılabileceğine yönelik açıklamalar var. Peki nasıl olacak, neler yapılması gerekli?


1
+ - 20

Oyak Araç Kampanyası 2022 ne zaman yapılacak? OYAK Araba Kampanyası  geçen yıl düzenlenmeyince, gözler bu seneye çevrildi. OYAK Kurumu 2021 yılı Eylül bülteninde yapmış olduğu açıklama kapsamında kampanyanın düzenlenmeyip, üretim ve stok durumlarının yeterli olması durumunda Şubat ayında yapılacağını resmi olarak duyurmuştu.  Fakat, yaşanan stok sorunların devam etmesi sonucunda aldığımız duyumlara göre kampanya  Kasım  ayında gerçekleştirilecek.  

Oyak Araba Kampanyası 2022 Kasım ayında başlasa da kampanya bu sene biraz farklı şekilde işleyecek. 2022 Oyak Araç Kampanyası 2022’nin yıl bazına dağılıp OYAK sicil numarasına göre farklı dönemlerde yapılacağı yönünde bilgiler edindik. Peki, nasıl olacak? Renault Oyak indirimi hakkında tüm gelişmeler ve Oyak askeri personel araba kampanyası 2022 listesi sizlerle!

Oyak Araç Kampanyası 2022 Ne Zaman?

Oyak Araba Kampanyası
Oyak Araba Kampanyası 2022 Gelişmeleri

OYAK  Araç Kampanyası 2022’ye yönelik ilk resmi açıklamayı yapan Oyak   “Stokların ve şartların elvermesi durumunda” ibaresi de ekleyerek kampanyanın 2022 Oyak araç kampanyasının Şubat ayında yapılacağını duyurmuştu. Çip krizinin devam etmesiyle birlikte de Oyak Araç Kampanyası 2022 yine ötelenmek zorunda kalmıştı. Fakat yaşanan bu elektronik çip krizinin aşılıp, otomobillerin sağlıklı bir üretim periyoduna girmesiyle birlikte Oyak Araba Kampanyası 2022nin Kasım ayı içerisinde gerçekleşmesinin önünde hiçbir engel görünmüyor. Tabi ki yaşantımızın her şeye gebe bir yapıda olduğunu da unutmayalım. Bizleri 2022’de farklı sürprizler bekliyor olabilir.

Oyak Araba Kampanyası 2022 Gelişmeleri

Oyak Araba Kampanyası 2022 merakla bekleniyor.  Geçen yıl Oyak Renault indirimi yapılmamasının, Oyak Araç kampanyası 2022 ‘nin daha cazip bir şekilde karışımıza çıkacağı şeklinde de yorumlanabilir. Çünkü üyeler, otomobil alımı için uzun süredir bu kampanyayı bekliyorlar. Gelişmeleri hep birlikte takip ederek yorumlayacağız. Peki, gerçekleştirilen Oyak Renault Otomobil kampanyasına kimler ve nereden başvuru yaparak faydalanacak? 

Oyak Araç Kampanyası 2022 Fiyat Listesi

Oyak Araç Kampanyası 2022 Fiyat Listesi en düşük ve en üst donanıma göre ayrı ayrı listelenmiştir. En düşük fiyat en düşük paketi, en yüksek fiyat da en donanımlı paketi ifade etmektedir. Tek paket opsiyonu sunulan Elektrikli araçlar dışında, Kadjar otomobilin farklı bir alternatifi olmadığı için aynı rakamlar yazıldı. Oyak Araba kampanyası 2022 ‘de listelenen Renault araçların satış fiyatı aşağıdaki şekildedir.

 • Yeni Clio Oyak kampanyası fiyatı:  375.050₺505.300₺
 • Renault Taliant Oyak kampanyası indirimli fiyatı:  381.950₺ –  505.400₺
 • Renault Twizy Oyak kampanyası indirimli fiyatı: 325.150₺
 • Renault Zoe Oyak kampanyası indirimli fiyatı:  707.500₺
 • Renault Captur Oyak kampanyası indirimli fiyatı: 651.100₺728.850₺
 • Renault Megane Oyak kampanyası indirimli fiyatı: 503.550₺ –  744.300₺
 • Renault Kadjar Oyak kampanyası indirimli fiyatı: 820.950₺
 • Renault Talisman Oyak kampanyası indirimli fiyatı: 1.101.750₺
 • Renault Koleos Oyak kampanyası indirimli fiyatı:  999.600
 • Renault Express Oyak kampanyası indirimli fiyatı:  385.800₺ – 3930.800 ₺
 • En düşük fiyat en boş paketi, en yüksek fiyat en dolu paketi ifade eder.
 • Tek paket seçenekleri aynı rakamlarla ifade edilmiştir.
 • Otomobilinizde bulunmasını istediğiniz ek özellikler, özellik karşılığı fiyat kapsamında otomobilinizin üzerine eklenecektir..

Oyak Total Yakit Kampanya
Önerilen Yazı
Oyak Total kampanyasıyla ucuz yakıt alın! ** 2022

Oyak Dacia Araç Kampanyası 2022 Fiyat Listesi

Dacia Oyak araç kampanyası 2022 Fiyat Listesinde Dacia marka otomobillere yer verdik. Bildiğiniz gibi Dacia, ilk kuruluşunda Romanya’nın üretimini sağladığı bir otomobil firmasıyken, hisselerin tamamını Renault’un almasıyla birlikte Renault çatısı altında hizmet sunmaya devam etti. Birçok parçaları aynı, Tüm Renault Servislerinizde Dacia araçlarında bakım onarım hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Üstelik satış rakamları da Renault marka araçlara göre oldukça makul seviyelerde. Ülke genelinde çok sayıda mutlu kullanıcısı var. Sizler de Oyak Dacia kampanyası 2022 Fiyat Listesi arasından bütçeniz ve tercihleriniz kapsamında otomobil sahibi olabilir ve mutlu müşteriler kervanındaki yerinizi alabilirsiniz.

Dacia Duster, Sandero ve Stepway modelleriyle bu yıl ilk kez üretildi. Bu nedenle de otomobile sahip olmanız durumunda yeni kasa bir aracı kullanmanın mutluluğuyla uzun süre kullanabilirsiniz. Çünkü, araç üzerinde en azından 2-3 yıl her hangi bir kasa değişimi söz konusu olmayacaktır.

 • Yeni Dacia Sandero Oyak kampanyası fiyatı: 438.900₺ 
 • Yeni Dacia Sandero Stepway Oyak kampanyası fiyatı: 428.300 ₺478.700₺ 
 • Dacia Duster Oyak kampanyası fiyatı: 456.900  ₺ *-  590.900 ₺
 • Dacia Duster Logy Oyak kampanyası fiyatı: 521.350 ₺

Değişkenli fiyat opsiyonları seçeceğiniz araca göre değişkenlik gösterdiği için yazıldı. Aynı aracın en dolu versiyonunu ya da baz versiyonunu almak tamamen üyelerin tasarrufu. Stoklar kapsamında dilediği otomobili tercih edebilmektedir.

 • En düşük fiyat en boş paketi, en yüksek fiyat en dolu paketi ifade eder.
 • Tek paket seçenekleri aynı rakamlarla ifade edilmiştir.
 • Otomobilinizde bulunmasını istediğiniz ek özellikler, özellik karşılığı fiyat kapsamında otomobilinizin üzerine eklenecektir.

Oyak Araç Kampanyasına nasıl başvurulur?

Oyak Araç Kampanyası Başvurusu OYAK PLATFORM uygulaması üzerinden düzenleniyor. Pandeminin belki de olumlu tek yönü bu oldu. Önceki yıllarda Oyak Renault araç kampanyasına başvurmak için İzmir-İstanbul ya da Ankara’da bulunan Mais Şubelerinin her hangi birisine gidip işlem yaptırmanız gerekiyordu. Oyak bu uygulamayı Oyak Kampanyası 2020 ‘yi düzenlerken kaldırdı. Artık bütün başvuruları Oyak Platform üzerinden alıyor. Oyaktan araba alma şartlarını taşıyan her birey, araç satın alabilmektedir.

IOS Store ya da Google Play market üzerinden kolaylıkla indirebileceğiniz OYAK PLATFORM üzerinden, Oyak üyelerine bildiri gönderiyor. Daha sonra üyeler ekrana tıklayarak “Kampanya kaydını” yaptırıyorlar. Kayıt aşamasında sizlere fiyatları aktarmanın dışında almak istediğiniz araçları da listeliyorlar. Seçiminizi yaptıktan sonra bilgileriniz Çağrı Merkezine ya da Renault Dialog sistemine düşüyor. Telefonla sizlere dönüş yapıyorlar. Bu aşamada dilerseniz seçtiğiniz aracı değiştirebilir, dilerseniz de aynı araç üzerinde işlem yaptırmaya devam edebiliyorsunuz.

Telefon görüşmesinde “İşlemlere online devam etmek mi istersiniz yoksa fiziki ziyaret mi yapacaksınız” sorusu yöneltiliyor. Fiziki olarak ziyaret yapacaksanız İstanbul, Ankara ya da İzmir şehirlerindeki Mais Şubelerinin her hangi birisine gitme zorunluluğunu hatırlatmak isteriz. Süreci şubeler üzerinden yürütüyorsunuz.

“İşlemlerime online devam etmek istiyorum” alternatifini seçmeniz durumunda da aracınızı yalnızca teslim almaya gidiyorsunuz. Üstelik yalnızca şubelere değil, dilediğiniz bayilere. Örneğin Şırnak’ta görev yapan bir askeri personel, bulunduğu ilden bütün işlemleri pratik bir şekilde yapabilir ve teslimat seçenekleri arasında kendisine en yakın bölgeyi bildirerek aracını kullanmanın keyfini yaşayabilir.

Oyak Araç Kampanyası Ödeme Planı Nasıl Oluyor?

Oyak Araç Kampanyası ödeme planı şimdiye kadar her yıl sabit bir şekilde ilerledi. Kural kapsamında seçmiş olduğunuz otomobilin toplam satış tutarının %30 oranını nakit bir şekilde ödemeniz gereklidir. Bu rakam kampanyaya başvuru aşamanızda sizlerden tahsil ediliyor. Kalan rakamı ödeme yönteminizse tamamen kendi tasarrufunuza bırakılmış. Fakat oldukça cazip ödeme yöntemlerinin sizi beklediğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Oyak taşıt kredisi 2022 sisteminde örneğin, 48 Aya için 0 faiz oranından faydalanabilirsiniz. Eğer çekeceğiniz tutar yüksekse 0 faiz yerine, oldukça düşük faizli ve uzun döneme yayılan kredi seçeneklerinden faydalanmanız da mümkün.

Oyak araç kampanyası ödeme seçeneğine örnek verecek olursak,

 • Renault Megane baz modelin OYAK kampanyası 2022 indirimli rakamı : 423.900 ₺
 • Ödeyeceğiniz peşinat oranı: 127.000 ₺ – Bu rakam ödemeniz gereken en düşük peşinat oranını ifade eder. Eğer durumunuz varsa peşinat oranınızı yükseltip, ödemelerinizi düşürebilirsiniz.
 • Çekeceğiniz kredi tutarı: 296000
 • 48 Ay 0 Faiz kapsamında ödeyeceğiniz rakam:6.160 ₺

Krediyi 48 Ay’a yayma zorunluluğunuz da bulunmuyor. Ödeme gücünüz yüksekse daha düşük ay için 0 faiz kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Örneğin, 12 Ay için başvurursanız Ayda 25.075 ödeme yaparak otomobilinize sahip olabilirsiniz.

Ozel Plaka Fiyatlari
Önerilen Yazı
Özel Plaka Fiyatları Ne Kadar, Nasıl Alınır? 2022 Güncel Liste

Oyak Araba Kampanyası 2022’den Kimler Yararlanabilir?

Oyak Araba Kampanyası 2022 “Prim ödeyen herkes!” faydalanabilir. Emekli bir Oyak mensubu ya da aktif çalışan bir personel rütbe farklılığı gözetilmeksizin OYAK Araç Kampanyası 2022den araç alabilir. Maaşından belirli oranlarda Oyak kurumuna kesinti yapılıyorsa, Oyak üyeliğiniz de devam ediyor demektir. Eğer sağlamasını yapıp kontrol edeyim derseniz de, IOS Store ya da Google Play market üzerinden OYAK PLATFORM uygulamasını indirip, üyeliğinizin sorgulamasını yapabilirsiniz. Oyak üyelerinin dışında Oyak araç kampanyasına katılım sağlayabilecek istisnai bir kitle var –ki onlar da Oyak İştirak Çalışanları.

Oyak’tan Araba Almak Mantıklımı?

Oyak’tan araba almak mantıklımı düşüncesine kapılıp, araştırma içine giren çok sayıda Oyak üyesi bulunuyor. Bu sorunun yanıtı kesinlikle EVET. Hatta tavsiyemiz acili yetiniz yoksa otomobil almak için Oyak Araç kampanyası 2022’yi beklemeleri yönünde. Çünkü, kampanya dönemlerinden inanılmaz cazip fiyat avantajı ve çok güzel ödeme şartları Oyak üyelerini beklemektedir.

Oyak’tan Araba Almanın Şartları Nelerdir?

OYAK’tan araba almanın tek şartı, üzerinize tanımlı olan bir oyak üyeliğinizin bulunması. Eğer oyak üyesi ya da iştirak grubundaysanız oyak kampanyasından araç alabilirsiniz. Oyak üyeliğiniz yoksa da güvendiğiniz bir oyak üyesi yakınınız olması durumunda aracınızı onun üzerine alıp kullanmanız da mümkün.  Oyak Kampanyadan her yıl yalnızca bir adet araç satın alabilir ve ödeme koşulları konusunda önünüze çıkan opsiyonlardan dilediğinizi seçip, otomobilinizi keyifle kullanabilirsiniz.

Oyak Araba Kampanyası Kullanıcı Yorumları

Oyak araba kampanasının kullanıcı yorumlarını incelediğimizde teslimat süreci dışında hiçbir şikâyet bulunmuyor. Kampanya kapsamında seçiminiz yapacağınız otomobil size özel üretilmektedir. Stokta bulunmayıp, üretim yapıldığı için de Oyak araç kampanyası teslimatları siparişinizden yaklaşık olarak 3-4 ay sonra teslim ediliyor. Onun dışında avantajlı fiyat ve ödeme şekilleriyle tüm üyeleri mutlu etmeyi başaran bir kampanya. Bu nedenle de hemen herkes Oyak kampanyası 2022’yi beklemektedir. Peki, rakamlar nasıl olacak?

Renault Askeri Personel İndirimi Ne Kadar?

Renault askeri personel indirimi seçimini yapacağınız araç kapsamında farklılık gösteriyor. Oyak kampanyası aslında sürekli devam ediyor. Oyak üyeleri ne zaman giderse gitsin, Mais Şubelerine başvuru yapmaları durumunda en az %5 oranında Renault Asker indirimden faydalanabiliyorlar. Dönem dönem araç ve stok durumuna göre bu oran daha da yükselebilir. Anlayacağınız her durumda oyak üyeleri avantajlı fiyat oranında faydalanabiliyorlar. Bu yüzden d e Renault Oyak indiriminin sürekliliğinden bahsedebiliriz. Üstelik bu satış kanadıyla sınırlı da değil. Otomobilinizi satın aldıktan sonra Satış Sonrası kısmında tüm bakım ve onarımlarınıza %10 oranında indirim alıyorsunuz.

Oyak, düzenlediği özel kampanya kapsamında her yıl belirli dönemlerde gerek araç gerekse ödeme koşullarında oldukça cazip fırsatlar sunmaktadır.

Oyak Araç Kampanyası 2022 Araç Teslimatları Ne Zaman Yapılır?

Oyak Araç kampanyası 2022 araç teslimatları konusunda biraz sabırlı olmanız gerekecek. Çünkü kampanya kapsamında stoklardan araç satışı yapıldığı gibi, sipariş üzerine de satış yapılmaktadır. Eğer stokta stoktan bir araç alırsanız işlemlerin tamamlanmasıyla hemen aracınızı teslim alabilirsiniz.

Stok dışında üretilecek bir araç almanız durumunda bekleyeceğiniz süre, seçeceğiniz araca göre değişkenlik gösterecektir. Türkiye’de üretilen Clio 5 ve Megane’ı seçmeniz durumunda ortalama olarak 2 Ay sonra otomobilinizi teslim alabilirsiniz. Yurt dışından getirilen ithal modellerin teslim tarihiyse geçmiş kampanya dönemlerinde ortalama 4 ay süreyle gerçekleştirilmiştir. Özetle stoktaki aracı hemen, yerli üretim aracı 2 ay, ithal aracı da 4 ay sonra teslim alabiliyorsunuz.

Oyak kampanyası 2022 ‘ye yönelik bütün gelişmeler bu şekildeyken, Oyak Renault Otomobil kampanyası 2021 ‘in neden yapılmadığına da değinelim.

Oyak Renault Kampanyası 2021 Fiyat Listesi

Oyak Renault Kampanyası 2022 Fiyat Listesi kurum tarafından açıklanmadığı için henüz net rakamları veremiyoruz. Fakat Oyak Üyelerinin her dönemde avantajlı fiyatlarlar kapsamında araç sahibi olduklarını belirtmek isteriz. Renault yılın 365 günü gereke satış gerekse de satış sonrası kanadında Oyak üyelerine belirli oranlarda indirimle hizmet vermektedir. Tabi bu oran, yılın belirli dönemlerinde düzenlenen Oyak kampanyası kadar cazip olmasa da yine de güzel rakamlara araç sahibi olabiliyorsunuz.

Oyak Kampanyası 2022 açıklanınca fiyat listesini en ince ayrıntısına kadar öncelikli olarak Debriyaj.net takipçileri olarak öğrenmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Şimdi sizlere Oyak kampanyası 2022 Fiyat listesini, mevcut şartlar kapsamında aktaracağız. Kampanya dışı indirim oranlarını bile, Renault’dan araç almak isten perakende müşterilerine göre oldukça cazip seçeneklerde. Kampanya kapsamında Renault ve Dacia araçların satışı yapılıyor. Bizler de sizlere her iki modele ait araçların satış fiyatlarını ayrı ayrı aktararak bilgilendireceğiz.

Oyak Araba Kampanyası 2021 Ne Zaman Yapıldı?

Oyak araba kampanyası 2021 yılında Mart ayında başlayacağı planlanmıştı. Fakat hem ülkemizi hem de tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüse bağlı, ağır koşullar birçok şeyi etkilediği gibi Oyak Araç Kampanyasının sekteye uğramasına neden oldu. Mart ayındaki olumsuz gelişmeler, artan vaka sayılarının etkisiyle Haziran ayında kampanyanın yapılması kararlaştırılmıştı.

Süreç ne yazık ki planlandığı gibi gitmedi. Otomotiv sektörüne yönelik, haberlere bile konu olan Çip krizi Renault dâhil bütün otomobil üreticilerinin belini büktü. Üretilmeyen ve stokları tükenen çipler nedeniyle üretilemeyen otomobillerin satışı yapılamadığı için Ekim 15 olarak planlanan Oyak Renault Araç Kampanyası 2021 yılında hüsrana uğradı. Oyak araba kampanyası 2021 ne zaman yapılacak konusundaki meraklı bekleyiş Oyak Kurumun yapmış olduğu bildiriyle sonlandı. Üyelere bilgilendirme amaçlı gönderilen Şubat Bülteninde kampanyanın bu sene yapılamayacağını resmi olarak bildirdi. Daha sonra kampanya yine ertelenerek Kasım ayına uzatıldı.

Ayrıca avantajlı fiyat politikası aracı satın aldıktan sonra, satış sonrası kanadında da devam ediyor. Servis bazında işlem yaptırmak istediğinizde Oyak’a bağlı olan Renault Mais şubelerini ziyaret ederseniz; tüm mekanik bakım ve onarımlarınıza işçilik ya da yedek parça gözetilmeksizin %10 oranında sabit indirim uygulamaktadır. Sonuç olarak Oyak araç kampanyasından tüm OYAK üyeleri faydalanabilirken, satış bazında değişkenlik gösteren fiyat indirim oranları, satış sonrası kısmında %10 olarak sabitlenmiştir.

Oyak araba kampanyası 2022 Fiyat Listesi ve kampanya gelişmelerini sizler için derledik. Konu hakkında aklınıza takılan tüm soruları YORUMLAR bölümünden bildirip, uzmanlarımızdan destek isteyebilirsiniz.

Oyak Araç Kampanyası nedir?

Oyak  Araç  Kampanyası, Renault’un her yılın belirli dönemlerinde düzenlediği ve Oyak üye ve iştiraklerine avantajlı fiyat koşullarının yanında, cazip kredi koşulların sunulduğu özel bir kampanyadır. Tüm Oyak üyeleri her sene bu kampanyayla birlikte otomobil sahibi olurlar.

Oyak Araba Kampanyası 2022 ne zaman, Kaç Araç Alınır?

Oyak Araba kampanyası 2022 kapsamında her üyeye 1 araç tanımlanmış. Her yıl bu hakkınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaçlar kapsamında araç almak isteminiz durumunda da kampanyaya katılım sağlamayacak bir tanıdığınız vasıtasıyla ek otomobil elde edebilme şansınız mevcut.

Oyak Askerlere Yüzde Kaç İndirim Yapıyor?

Oyak askerlere yüzde kaç indirim yapıyor? İndirim konusu aracın türüne göre değişkenlik göstermektedir. Kampanyanın olmadığı durumlarda üyeliğiniz kapsamında Renault’tan satış aşamasında Min. %5 oranında indirim sağlanmaktadır. Bu oran seçimini yapacağınız otomobil tipine göre değişkenlik de gösterebilir.

Oyak Araba Kampanyasından Alınan Araç Ne Zaman Satılabilir?

Oyak araba kampanyasından alınan araca daha binmeden bile satan, internete ilan vererek kendi kar payını koyan çok sayıda kullanıcı var. Kredi borcu olmadığı sürece satışınızı yapmanızda bir engel yok.

Oyak Üyesi Değilim, Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Oyak üyesi olmak, kampanyadan faydalanmanın en önemeli koşulu. Oyak üyesi değilseniz, oyak üyesi olan bir yakınınız üzerinden otomobil alıp kullanabilirsiniz.

2022 Oyak Kampanyası Ne Zaman?

2022 Oyak kampanyası kurum tarafından 2022 Şubat‘ta düzenleneceği açıklansa da, stok sorunları nedeniyle Kasım ayına ertelendi. Ayrıca, OYAK sicil numarasına göre yıl bazında yayılması da gündemdeki yerini korumaktadır.

Askeri Personele Hangi Araç İndirimli?

Renault askeri personellerine araç ayırımı gözetmeksizin satıştaki bütün modellerinde ürün bazlı indirim oranları ve avantajlı ödeme koşulları sunmaktadır.

Oyak Araba Fiyatlarında Ne Kadar İndirim Yapıyor?

Oyak Araba Fiyatlarında en az %5 ‘ten başlamak koşuluyla otomobile göre değişken oranlarda indirimi sürekli yapıyor. Ayrıca bu oran dışında, yılın belirli dönemlerinde de avantajlı indirim oranlarıyla kampanyalar düzenliyor.

33 kez oylandı, 5 üzerinden 5 puan aldı.

Yazar Hakkında

Türkiye'nin önde gelen otomobil firmalarının sıfır ve ikinci el satış bölümlerinde önemli roller üstlendim. Halen kariyerime yönelik çalışmalarım devam ederken, Debriyaj.Net bünyesinde Satış Bölüm sorumlusu olarak görev alarak çalışmalarımı teknolojik alana da yansıtmaya karar verdim.

Yorum Yap

Yorumlar (20)

Popüler Yorumlar
 1. 2 Senedir kampanyayı beklemekten bir hal olduk. :))

 2. Çip krizi, pandemi derken süreç biraz uzadı. Ama ben inanıyorum ki, bu kadar beklenildikten sonra harika bir kampanyayla giriş yapacak.

  *** Satış rakamlarının 2 yıl önceki rekoru egale etmesini bekliyorum.

  *** Kredi oranları bence bu sene çok daha avantajlı olacak.

  Beklemede kalın.  Aklınıza takılan her şeyi, yorumlarınızı, görüşlerinizi, paylaşmaktan geri kalmayın. Hep birlikle sohbet edip, bilgi alabileceğimiz bir ortam kuruyoruz. Burası hepimiz olduğunda güzel. 

Yapılan Yorumlar
 1. 2 Senedir kampanyayı beklemekten bir hal olduk. :))

 2. çok tşkkk yarım saattir hepsini okudum aklımda sorun kalmadı artık capturumu bekliyorum 🙂

 3. 4 ay önce

  Ben daha önce araç aldım yine faydalanabilir miyim

 4. Çip krizi, pandemi derken süreç biraz uzadı. Ama ben inanıyorum ki, bu kadar beklenildikten sonra harika bir kampanyayla giriş yapacak.

  *** Satış rakamlarının 2 yıl önceki rekoru egale etmesini bekliyorum.

  *** Kredi oranları bence bu sene çok daha avantajlı olacak.

  Beklemede kalın.  Aklınıza takılan her şeyi, yorumlarınızı, görüşlerinizi, paylaşmaktan geri kalmayın. Hep birlikle sohbet edip, bilgi alabileceğimiz bir ortam kuruyoruz. Burası hepimiz olduğunda güzel. 

 5. Bir sorum olacak askeri personelim oyaktan araç aldım diyelim ikinci bir araç alabilecek miyim aynı indirimle ilk defa alır gibi

 6. Telefonda yanlış anlamadiysam, yılda bir kez olan ileri teslim tarihli cazip ödemeli OYAK kampanyası artık yapılmayacak olup bunun yerine yıl boyu süren askeri personele uygun fiyatlı araçlar sunulacakmis

 7. 48 ay 0 faiz demişsiniz. Yani sadece çektiğimiz tutar kadar mi odeyecez? Ve bu her zaman geçerli mi , 0.99 gibi bir faiz uygulanmıyor mu ?

  • Selamlar,
   Oranlar değişebiliyor. Son kampanyada o şekilde yaptılar. Bu kampanya son 5 yılda vardı, muhtemelen var olmaya da devam edecek.
   %0.99 geçmişte uygulanmadı ama uygulanmayacağı anlamına da gelmez. 🙂

 8. Kampanyaya her başvuran faydalanabiliyor mu? Belli bir kotası var mı?

 9. 2 ay önce

  şuan kampanya durumu nedir?Ağustos ayında kampanya olucak yazıldı hala bir ses yok bilgi verebilir misiniz ?

 10. 2 ay önce

  2022 yılı için Kasım ayı denmiş bunun öncesi olma ihtimali nedir 3 ay buradan 3-4 ayda teslimat dersek 6 aydan önce alamayacağız gibi bir durum var sanki ne dersiniz bu konuda

 11. 2 ay önce

  Ayrıca araç stok durumu hakkında bir bilginiz var mı?teşekkür ediyorum takip ve bilgilendirmeleriniz için

  • Merhaba. Eylül sonu Ekim başı stoklar tamamlanacak. Hazır stoklu satılacağı için teslimat 6 aya uzamaz bence 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.