1. Ana Sayfa
  2. Oyak Araç Kampanyası

Oyak Araç Kampanyası 2021 Ne Zaman Yapıldı?

Oyak Araç Kampanyası 2021 Ne Zaman Yapıldı?
Oyak Araç Kampanyası 2021
0

Oyak Araç Kampanyası 2021 yılında Mart ayında başlayacağı planlanmıştı. Fakat hem ülkemizi hem de tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüse bağlı, ağır koşullar birçok şeyi etkilediği gibi Oyak Araç Kampanyasının sekteye uğramasına neden oldu. Mart ayındaki olumsuz gelişmeler, artan vaka sayılarının etkisiyle Haziran ayında kampanyanın yapılması kararlaştırılmıştı.

Süreç ne yazık ki planlandığı gibi gitmedi. Otomotiv sektörüne yönelik, haberlere bile konu olan Çip krizi Renault dâhil bütün otomobil üreticilerinin belini büktü. Üretilmeyen ve stokları tükenen çipler nedeniyle üretilemeyen otomobillerin satışı yapılamadığı için Ekim 15 olarak planlanan Oyak Renault Araç Kampanyası 2021 yılında hüsrana uğradı. Oyak araba kampanyası 2021 ne zaman yapılacak konusundaki meraklı bekleyiş Oyak Kurumun yapmış olduğu bildiriyle sonlandı.

Üyelere bilgilendirme amaçlı gönderilen Şubat Bülteninde kampanyanın bu sene yapılamayacağını resmi olarak bildirdi. Daha sonra kampanya yine ertelenerek Kasım ayına uzatıldı. Ayrıca avantajlı fiyat politikası aracı satın aldıktan sonra, satış sonrası kanadında da devam ediyor. Servis bazında işlem yaptırmak istediğinizde Oyak’a bağlı olan Renault Mais şubelerini ziyaret ederseniz; tüm mekanik bakım ve onarımlarınıza işçilik ya da yedek parça gözetilmeksizin %10 oranında sabit indirim uygulamaktadır. Sonuç olarak Oyak araç kampanyasından tüm OYAK üyeleri faydalanabilirken, satış bazında değişkenlik gösteren fiyat indirim oranları, satış sonrası kısmında %10 olarak sabitlenmiştir

Oyak Araç Kampanyası 2021
Oyak Araç Kampanyası 2021

Oyak Araç Kampanyası 2021 Fiyat Listesi

Oyak Renault Kampanyası 2022 Fiyat Listesi kurum tarafından düzenlenmediği için net rakamları veremiyoruz. Faka,t Oyak Üyelerinin her dönemde avantajlı fiyatlarlar kapsamında araç sahibi olduklarını belirtmek isteriz. Renault yılın 365 günü gereke satış gerekse de satış sonrası kanadında Oyak üyelerine belirli oranlarda indirimle hizmet vermektedir. Tabi bu oran, yılın belirli dönemlerinde düzenlenen Oyak kampanyası kadar cazip olmasa da yine de güzel rakamlara araç sahibi olabiliyorsunuz.

Oyak Araç Kampanyası 2022 açıklanınca fiyat listesini en ince ayrıntısına kadar öncelikli olarak Debriyaj.net takipçileri olarak öğrenmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Şimdi sizlere Oyak kampanyası 2022 Fiyat listesini, mevcut şartlar kapsamında aktaracağız. Kampanya dışı indirim oranlarını bile, Renault’dan araç almak isten perakende müşterilerine göre oldukça cazip seçeneklerde. Kampanya kapsamında Renault ve Dacia araçların satışı yapılıyor. Bizler de sizlere her iki modele ait araçların satış fiyatlarını ayrı ayrı aktararak bilgilendireceğiz.

Oyak Renault indirimi yüzde kaç?

Oyak Renault indirimi yüzdesi araç türüne göre değişkenlik gösteriyor. Satış kanadında %8 oranında indirim yapılırken, satış sonrası servis süreçlerinde de daimi olarak %10 oranında indirim yapılmaktadır.

Oyak askeri personel araba Kampanyası 2021

Oyak Askeri Personel Araba Kampanyası 2021 yılında stok sorunları nedeniyle düzenlenemeyip, ileri bir tarihe ertelenmiştir.

İçeriği oyla
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Türkiye'nin önde gelen otomobil firmalarının sıfır ve ikinci el satış bölümlerinde önemli roller üstlendim. Halen kariyerime yönelik çalışmalarım devam ederken, Debriyaj.Net bünyesinde Satış Bölüm sorumlusu olarak görev alarak çalışmalarımı teknolojik alana da yansıtmaya karar verdim.

Yorum Yap